Simon 54 GO – inteligentne sterowanie

Źródło: https://alkan.pl/

W jaki sposób Simon 54 GO pozwala na wyjątkowo inteligentne sterowanie sprzętem domowym?

Simon 54 GO to gama produktów, które pozwalają na inteligentne sterowanie różnymi domowymi systemami. Wiele modeli tego cenionego producenta znajdziesz w rozbudowanej ofercie naszej hurtowni elektrycznej Alkan. Urządzenia podłączone do sterowników przyciskowych mogą być kontrolowane zarówno z domu, jak i z dowolnego miejsca na świecie. Do obsługi oświetlenia, rolet lub innych sprzętów wystarczy tylko router Wi-Fi oraz aplikacja zainstalowana na smartfonie bądź tablecie, za której pośrednictwem można też wydawać dyspozycje głosowe. Firma Kontakt-Simon opracowała wyjątkowo zaawansowane technologicznie, a przy tym estetyczne pod względem wykończenia sterowniki. Wysokiej klasy detale sprawiają, że produkty z tej serii doskonale wpisują się w domową przestrzeń.

Nowoczesny system sterowników

Oferowane w naszej hurtowni produkty smart home to wszelkiego rodzaju urządzenia, które pozwalają na zbudowanie systemu automatyki domowej. Zaliczają się do niej również sterowniki firmy Kontakt-Simon, ze względu na możliwość pracy automatycznej lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Urządzenia te z powodzeniem nadają się do kontroli oświetlenia, temperatury, rolet czy odtwarzacza muzyki. Po podłączeniu do sieci Wi-Fi funkcjonalności systemu zamieniają smartfon lub tablet w nowoczesne centrum dowodzenia. Jako użytkownik masz możliwość korzystania z trzech opcji sterowania. Sama instalacja sterowników jest bardzo łatwa, a dostępność różnych materiałów wykończeniowych znacząco podnosi możliwości aranżacyjne. System ten wpisuje się też w upodobania miłośników tradycyjnych rozwiązań, ponieważ umożliwia klasyczną kontrolę za pomocą fizycznego klawisza.

Bogaty zakres funkcji

Dużą zaletą tego systemu sterowania jest możliwość obsługi głosowej, która jest realizowana za pomocą Google Assistanta oraz Alexy Amazona. Aplikacja dedykowana sterownikom zapewnia pełną kontrolę nad ekranami, markizami czy żaluzjami z lamelami ułożonymi pod zmiennym kątem, a także roletami zewnętrznymi. Wszystko to znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa w domu. Sterowniki nie wymagają do działania połączenia z Internetem, ze względu na możliwość przechowywania wszystkich ustawień lokalnie. Dostęp do urządzeń zapewnia tablet lub smartfon, który umożliwia też planowania harmonogramów funkcjonowania systemu. W ten sposób nie wymaga on stałego kontrolowania.