Samochody marki Renault

Renault jest francuskim międzynarodowym producentem samochodów założonym w 1899 roku. Firma produkuje szeroką gamę samochodów osobowych i dostawczych, aw przeszłości produkowała ciężarówki, ciągniki, czołgi, autobusy/autokary i pojazdy samochodowe. Renault jest obecnie częścią grupy Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance i jest największym producentem samochodów w Europie. Renault ma swoje zakłady produkcyjne w 44 krajach i sprzedaje samochody pod marką Renault oraz pod kilkoma innymi markami, m.in. Dacia, Lada i Alpine. Do 2017 roku firma była częścią koncernu Renault-Nissan, ale w 2017 roku została oddzielona od Nissana i stała się niezależną spółką.

Samochody marki Renault są dostępne w ponad 130 krajach na całym świecie. Do najbardziej znanych modeli samochodów osobowych Renault należą Clio, Megane, Talisman, Kadjar, Scenic i Espace. Samochody dostawcze to Kangoo, Trafic i Master.

Salon Renault to miejsce, w którym można zobaczyć i kupić najnowsze modele Renault oraz skorzystać z bogatej oferty usług serwisowych i finansowych. Ponadto w salonie można zamówić testowy jazdy, umówić się na wizytę u doradcy finansowego lub skorzystać z oferty flotowej.

Oferujemy szeroki wybór samochodów osobowych i dostawczych Renault, a także bogaty wybór akcesoriów i dodatkowego wyposażenia.