Konsola szklana glamour

Konsola szklana glamour to taki mebel z duszą. W dawnych czasach, można było ją częściej spotkać w domach. Wręcz można posunąć się do stwierdzenia, że był to taki obowiązek dla niektórych, aby wejść w posiadanie takiego mebla. Dzisiaj czasy nieco się zmieniły, a my do aranżacji wnętrz mamy nieco inne podejście. Co nie oznacza też do końca tego, aby rezygnować z postawienia konsoli w swoim domu.

Gdzie może stać konsola szklana glamour? Jednym z takich miejsc jest przedpokój, czy też hol w domu jednorodzinnym. Ustawiona z boku (nigdy pod samymi nogami), będzie stanowić nie tylko efektowną ozdobę, ale także miejsce, gdzie będzie można odłożyć torebkę, czy też inne rzeczy, jak np. klucze. Można tam również ustawić efektowne ozdoby (np. tabliczki z zabawnymi napisami, jakie w ostatnich czasach są bardzo modne), które pomogą stworzyć klimat w przedpokoju/holu.

Konsola szklana glamour może stać się również meblem, które stanie w salonie. W związku z tym, że jest to pomieszczenie nieco większych rozmiarów, mamy wiele możliwości na to, aby ją wykorzystać. Może być to podręczny stolik przy kanapie, gdzie ustawimy lampkę, która będzie pomocna podczas wieczornego czytania książki. Tam również będzie można odłożyć ową książkę, kubek z ciepłą herbatą, itd. Konsolę można również ustawić za samą kanapą, gdzie będzie stanowić umowną granicę, np. pomiędzy samym salonem a kuchnią, jeżeli jest to przestrzeń otwarta. Pamiętajmy jednak o tym, aby nie wybierać takich mebli, które będą wyższe od samej sofy, ponieważ nie będzie to ani praktyczne rozwiązanie, ani funkcjonalne. Stwórzmy przy tej okazji ciekawy efekt.