Bagażnik samochodowy

Bagażnik na dach przydaje się wszystkim tym osobom, które zamierzają udać się na wycieczkę rowerową z dala od swojego miejsca zamieszkania. Służy do swobodnego i bezpiecznego transportowania rowerów na większe odległości. Nie wpływa to niekorzystnie na komfort jazdy. Atutem bagażników na dach jest to, że pozwalają zabrać rowery na wakacje lub też wyjazd rekreacyjny. Sprawdzają się zwłaszcza w przypadku rodzin oraz aktywnych fizycznie osób (np. rowerzystów amatorów lub też bardziej zaawansowanych sportowców).

Bagażnik samochodowy na dach – duże bezpieczeństwo przewożonych rzeczy

Bagaznik samochodowy na dach zaskakuje swoją uniwersalnością oraz dużym bezpieczeństwem przewożonych rzeczy. Istotną informacją dla kierowców jest to, że oprócz rowerów mogą przewozić również inne sprzęty, np. narty i deskę snowboardową. Transportowane przedmioty nie ulegną żadnym awariom oraz uszkodzeniom. Ponadto nie zarysują lakieru i bez większych trudności dotrą z punktu A do punktu B. Kluczową kwestią jest umiejętne dobranie uchwytów mocujących, ale na ten temat warto porozmawiać z doświadczonymi fachowcami (sprzedawcami).

Bagażnik na dach – co jeszcze można dzięki niemu przewozić?

Bagaznik samochodowy na dach pełni nieocenioną rolę również przy przewożeniu:

  • desek surfingowych,
  • ubrań,
  • zabawek,
  • butów.

Wystarczy zdecydować się na jego rozbudowanie poprzez dołożenie specjalnego boksu. Taka konstrukcja sprawdzi się zarówno na krótszych, jak i dużo dłuższych trasach. To także dobre zabezpieczenie przed potencjalną kradzieżą. Cechuje się solidnością wykonania oraz zastosowaniem najwyższej klasy komponentów.