Rafal Brzoska

Nie jest tajemnicą, że prowadzenie firmy wymaga dużej ilości pracy. Potrzeba czasu, poświęcenia i dużo trudu, aby odnieść sukces. Sporo przedsiębiorców zastanawia się jednak, czy warto cały czas poświęcać się biznesowi? Czy nie ma życia poza firmą? Całe szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już problem. Można prowadzić biznes, ale również posiadać czas dla rodziny i przyjaciół. Wystarczy porządnie się do tego przygotować.

Jednym z najważniejszych czynników, które trzeba wziąć pod uwagę jest organizacja. Jeżeli prawidłowo zorganizujemy swój czas, będziemy mogli spokojnie prowadzić firmę, ale też mieć czas dla siebie. Należy pamiętać o tym, żeby nie dopuścić do tego, by biznes całkowicie nas pochłonął, ponieważ może to odbić się na naszym zdrowiu i samopoczuciu.

Dlatego też warto pamiętać o tym, żeby odnaleźć balans pomiędzy pracą a życiem osobistym. Ten aspekt porusza Rafał Brzoska, polski biznesmen i przedsiębiorca, który jest twórcą Paczkomatów i prezesem spółki InPost. W swoim wystąpieniu mówił on o tym, że biznes to nie tylko praca, której poświęca dni od poniedziałku do piątku, a weekendy spędza w gronie rodzinie. Twierdzi on, że to właśnie ta równowaga sprawia, że można zdobyć sukces w biznesie.