Kolekcjonowanie nasion marihuany — tych trzech producentów warto znać

Jesteś początkującym kolekcjonerem nasion marihuany, a może szukasz ciekawych okazów do swoich zbiorów? W twojej kolekcji bez wątpienia nie może zabraknąć ziaren od znanych producentów, którzy nieustannie zachwycają nietuzinkowymi odmianami. Sprawdź, na jakie firmy warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań kolekcjonerskich nasion marihuany.

Sweet Seeds

Firma Sweet Seeds działa w branży od 2005 roku i należy do pionierów na hiszpańskim rynku. Jej sukces zaczął się od ziaren Black Jack, które dzisiaj są uważane za klasykę. Jedną z najbardziej znanych odmian tego producenta są również nasiona Big Foot, czyli hybryda konopi siewnych i indyjskich. Hiszpańska firma może także pochwalić się wysokiej jakości odmianami z feminizowanymi ziarnami z autofloweringiem.

Royal Queen Seeds

Choć holenderska firma Royal Queen Seeds powstała zaledwie w 2010 roku, to bardzo szybko zdobyła uznanie kolekcjonerów nasion marihuany. W sklepie online TanieSianie.pl można znaleźć wiele słynnych odmian producenta, który oferuje m.in. wersje automatyczne, feminizowane i medyczne. W zbiorach zdecydowanie warto mieć takie ziarna jak Blue Cheese, Chocolate Haze i Euphoria CBD.

Sensi Seeds

Sensi Seeds to bez wątpienia weteran w branży kolekcjonerskich nasion marihuany. Firma działa w branży od 1985 roku i jest obecnie największym producentem ziaren konopi. Za jej sukcesem stoi Ben Dronkers, który jest prawdziwym pasjonatem i jeszcze na długo przed założeniem własnego biznesu zajmował się uprawą nasion konopi. W portfolio firmy można znaleźć takie hity jak m.in. Skunk #1 i Afghani #1.